Image

Seksiyoner (Ayırıcı)

TSE Belgeli Dahili ve Harici tip Topraklı ve sigortalı ayırıcı

Image

TEİAŞ Onaylı Trafo yağı

IEC 60296 -2012 – 02 Edition 4.0 Standard Tablo– 2 Genel Spesifikasyonlar ve TEIAŞ Yeni Izolasyon Yağı Şartnamesini karşılayan inhibitörlü trafo yağıdır.Bu ürün aynı zamanda ASTM D 1275B korozif kükürt gerekliliklerini de sağlamaktadır.

Image

Ölçü,Kompanzasyon ve Dağıtım Panoları

Fabrika, atölye ve iş yerlerinde elektrik enerjisinin ana dağıtımının yapıldığı panolardır. Bina tipi trafo merkezli tüketicilerde, trafo alçak gerilim çıkışı direkt olarak ana dağıtım panosuna gelir, oradan tali panolara enerji dağıtımı yapılır. Direk tipi trafo merkezli tüketicilerde, ölçüm panosundan gelen elektrik enerjisi ana dağıtım panosuna giriş yapar, oradan tali dağıtım panolarına şalterlerden çıkış yapılır. Trafosuz iş yerlerinde ana kofradan gelen enerji, dağıtım panosuna giriş yapılır ve oradan tesise enerji dağıtılır. Ana dağıtım panosu ile tesisin enerjisi tek bir panodan kontrol edilebilir. Büyük tesislerde kompanzasyon panosu ile birlikte montaj yapılır.

Image

Ayırıcı sigortası,Parafudr ve İzolatörler

Yüksek, orta ve alçak gerilim sistemlerinde kullanılmak üzere üretimini gerçekleştirdiği ( polimer parafudr, metal oksit parafudr, komposit- polimer izolatör, alçak gerilim parafudrlar - SPD, polimer seksiyoner, bimetalik kablo pabucları, klemens ve piercing konnectorlerin)ürünlerini, kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Image

Topraklama Elemanları

Amper dıştan dişli bakır kaplı çelik topraklama çubukları, moleküler olarak düşük karbonlu çelik gövde üzerine %99,9 saf elektrolitik bakır kaplamadır. Bu çubuklar, kullanılan çeliğin 600 N/mm2 yüksek çekme dayanımına sahip olması sayesinde mekanik dayanımı yüksek ve korozyona karşı son derece dayanıklıdır. Çelik gövde üzerindeki bakır kalınlığı minimum 250 mikron olup 30 yıl kullanım ömrü sunmaktadır. Manşon kullanılarak yapılan çubuk bağlantısı TS EN 62561-2 “Yıldırımdan Korunma Bileşenleri” standardına uygundur.

Image

Otomasyon,Pano Ürünleri

Programlanabilen Lojik Kontrolör (PLC) içeren panolara genel olarak otomasyon kontrol panoları denir. Otomasyon sistemlerinin en önemli parçası olan kontrol panolarının dizayn, üretim, test ve teslimatında dikkat edilmesi gereken pek çok kriter vardır. TÜZÜN TRAFO Pano ihtiyacınıza uygun verimlilikte otomasyon panolarını sizin için tasarlar.